Popieerasz nas? Pobeierz karte zasad miasteczka
)

MalgosiaMałgorzata Gabriel – adwokat

Jedna z Fundatorek Fundacji NASZE MIASTECZKO. Partner w kancelarii Nocznicki i Gabriel Adwokaci (www.ngadwokaci.pl), która świadczy usługi prawne pro bono na rzecz Fundacji. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła aplikację sądową i adwokacką. Od ponad 15 lat doradza klientom w sferze prawa gospodarczego, korporacyjnego oraz cywilnego. Zajmuje się wspieraniem bieżącej działalności firm, ale też doradztwem przy transakcjach i zarządzeniu projektami (M&A, przekształcenia, prywatyzacje, wdrażanie nowych projektów). Doradzała spółkom zagranicznym w procesach wchodzenia na rynek polski oraz przedstawicielstwom państw obcych na terytorium RP. Ma doświadczenie w doradztwie prawnym dla Klientów z różnych branż. Prowadzi szkolenia, dzieląc się wiedzą praktyczną ze słuchaczami. Prywatnie mama dwójki dzieci i urodzona optymistka. Osoba, której chce się działać. Uważna obserwatorka i organizatorka. Napędza ją energia rock and rolla i sporty (szczególnie pływanie). Ostatnio na nowo odkryła rower. Włada językiem angielskim, a czeski świetnie rozumie z uwagi na miejsce swojego urodzenia – miasto Cieszyn.  

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

News

kwiecień 01, 2015

Park Klimczaka – mniej znaczy więcej

Park Klimczaka – mniej znaczy więcej

Miesięcznik Teraz Wilanów: Park Klimczaka – mniej znaczy więcej…


listopad 06, 2014

Oczy wypełnione pustką

Oczy wypełnione pustką

Artykuł "Oczy wypełnione pustką " w PASSA – tygodnik sąsiadów …


maj 30, 2014

Nie chcą drzewa z metalowymi liśćmi

Nie chcą drzewa z metalowymi liśćmi

Artykuł w Gazeta Wyborcza-Gazeta Stołeczna…


marzec 01, 2015

Balkon - wspólna sprawa

Balkon - wspólna sprawa

Magazyn Teraz Wilanów: Balkon - wspólna sprawa…


październik 16, 2014

(Nie)pożądana galeria w Wilanowie

(Nie)pożądana galeria w Wilanowie

Artykuł "(Nie)pożądana galeria w Wilanowie" w Gazecie: PASSA tygodnik sąsiadów…


maj 10, 2014

AKTYWNOŚĆ PRZEDFUNDACYJNA/INFO WYBRANE WYDARZENIA

W niniejszym dziale przedstawiamy wybrane działania przedfundacyjne, które stanowią o naszym dorobku (materiały są aktualnie wgrywane) i skłoniły nas do założenia Fundacji. Wcześniej funkcjonowaliśmy jako osoby fizyczne, pracownia IN-VI będąca autorem koncepcji urbanistycznej Miasteczka Wilanów czy wspierający się nawzajem mieszkańcy działający w wybranych tematach w tandemie ze Stowarzyszeniem Mieszkańców Miasteczka Wilanów.…

Wykonane przez: ComminT Sp. z o.o.