Popieerasz nas? Pobeierz karte zasad miasteczka
)

BARTEK-AMPBartosz Nocznicki – adwokat

Jeden z założycieli Fundacji NASZE MIASTECZKO. Partner w kancelarii Nocznicki i Gabriel Adwokaci, która znalazła się w gronie rekomendowanych kancelarii w Polsce w Jubileuszowym Rankingu Kancelarii Prawniczych dziennika Rzeczpospolita. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów podyplomowych z zakresu prawa spółek. Specjalizuje się w prawie cywilnym i gospodarczym, z dużym naciskiem na kwestie dotyczące funkcjonowania spółek. Ponadto zajmuje się aspektami karnymi prawa gospodarczego. Posiada kompleksowe doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych, w tym zagranicznych od momentu tworzenia się, aż po procesy zmierzające do przekształcenia form działania i likwidację. Reprezentuje Klientów w sporach sądowych. Doradza przy przygotowywaniu i negocjowaniu wszelkich typów dokumentów związanych z działalnością gospodarczą. Tata Filipa i Helenki. Zapalony rowerzysta i koneser dwóch kółek. Piewca dobrego designu. Znawca i smakosz kawy. Pedant i perfekcjonista. 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

News

kwiecień 01, 2015

Park Klimczaka – mniej znaczy więcej

Park Klimczaka – mniej znaczy więcej

Miesięcznik Teraz Wilanów: Park Klimczaka – mniej znaczy więcej…


listopad 06, 2014

Oczy wypełnione pustką

Oczy wypełnione pustką

Artykuł "Oczy wypełnione pustką " w PASSA – tygodnik sąsiadów …


maj 30, 2014

Nie chcą drzewa z metalowymi liśćmi

Nie chcą drzewa z metalowymi liśćmi

Artykuł w Gazeta Wyborcza-Gazeta Stołeczna…


marzec 01, 2015

Balkon - wspólna sprawa

Balkon - wspólna sprawa

Magazyn Teraz Wilanów: Balkon - wspólna sprawa…


październik 16, 2014

(Nie)pożądana galeria w Wilanowie

(Nie)pożądana galeria w Wilanowie

Artykuł "(Nie)pożądana galeria w Wilanowie" w Gazecie: PASSA tygodnik sąsiadów…


maj 10, 2014

AKTYWNOŚĆ PRZEDFUNDACYJNA/INFO WYBRANE WYDARZENIA

W niniejszym dziale przedstawiamy wybrane działania przedfundacyjne, które stanowią o naszym dorobku (materiały są aktualnie wgrywane) i skłoniły nas do założenia Fundacji. Wcześniej funkcjonowaliśmy jako osoby fizyczne, pracownia IN-VI będąca autorem koncepcji urbanistycznej Miasteczka Wilanów czy wspierający się nawzajem mieszkańcy działający w wybranych tematach w tandemie ze Stowarzyszeniem Mieszkańców Miasteczka Wilanów.…

Wykonane przez: ComminT Sp. z o.o.